Franciszek Staniszewski, Nagranie webinaru: Jak zapewnić sobie, swojej rodzinie i swojej firmie bezpłatną obsługę prawną na całe życie?

Franciszek Staniszewski, Nagranie webinaru: Jak zapewnić sobie, swojej rodzinie i swojej firmie bezpłatną obsługę prawną na całe życie?
Marka: Franciszek Staniszewski
Kod Produktu: Certyfikaty Prawne
Dostępność: W Magazynie
Cena: 45,00 PLN
Cena Netto: 45,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Porównania

Witaj,

Czy wiesz, że… dorosły człowiek w ciągu całego swojego życia doświadcza 3 – 7 poważnych sytuacji, w których potrzebuje pomocy prawnej?

Wypadki, rozwody, odszkodowania, podziały majątku, błędy medyczne, niesłuszne oskarżenia, windykacja należności, spory z kontrahentami – to tylko niektóre z sytuacji wymagających interwencji doświadczonego prawnika.

  • Koszty zaniedbań, niewiedza a także konsekwencje opierania się na opiniach osób z rodziny czy też wujka Google w ciągu całego życia liczone są w tysiącach, dziesiątkach a nawet setkach tysięcy złotych!
  • Wiesz dobrze, że koszt dobrej porady prawnej, to 100 – 200 i więcej złotych za wstępne konsultacje, zaś tysiące złotych za prowadzenie Twojej sprawy oraz zastępstwo procesowe.
  • Warto też uświadomić sobie, że coraz więcej obszarów naszego życia regulowanych jest przez prawo a samo przekonanie o posiadaniu racji, to za mało w przypadku starcia w Sądzie z profesjonalnym prawnikiem reprezentującym stronę przeciwną.

Jak w takim razie poruszać się w tej dżungli ciągle zmieniających się przepisów prawa? W jaki sposób mieć zawsze dostęp do profesjonalnej pomocy doświadczonych prawników? Co zrobić, aby za tę pomoc nie płacić dużo a najlepiej by mieć ją zupełnie za darmo?

Aby udzielić wyczerpujących odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań, poprowadziłem dla moich Klientów krótki 40-minutowy webinar:

W programie webinaru omówiłem następujące zagadnienia:

  1. Sytuacje wymagające poważnej interwencji prawnika w życiu statystycznego Kowalskiego.
  2. Koszty niewiedzy, zaniedbań lub też korzystania z niezweryfikowanych źródeł pomocy prawnej.
  3. Ile wynoszą honoraria kancelarii prawniczych i czy rzeczywiście muszą być tak wysokie?
  4. Jak wygląda dżungla gąszczu ciągle zmieniających się przepisów prawnych?
  5. Co możesz zrobić już dzisiaj, aby zapewnić sobie, swojej rodzinie i swojej firmie bezpłatną obsługę prawną na całe życie?
  6. Kasujemy Twoje koszty obsługi prawnej w niezwykle prosty sposób – praktycznie do zera!

Z nagrania webinaru dowiesz się, w jaki sposób zarówno Ty jak też Twoja najbliższa rodzina przez wiele wiele lat będziecie mogli korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych, których udzielają doświadczeni prawnicy z różnych dziedzin prawa.

Życzę wielu sukcesów i do zobaczenia już
za chwilę w nagraniu warsztatu online.

Franciszek Staniszewski

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Oparte na OpenCart WYkonanie, moduły, poprawki i implementacja WebSystems.com.pl
sklep FINANSOWE MARZENIA.PL © 2019