Pigułka inspiracji Nr 34: Jak z łatwością zaoszczędzić kilka tysięcy złotych w skali roku w budżecie statystycznej polskiej rodziny? – METODA Nr 1

Pigułka inspiracji Nr 34: Jak z łatwością zaoszczędzić kilka tysięcy złotych w skali roku w budżecie statystycznej polskiej rodziny? – METODA Nr 1
Marka: Franciszek Staniszewski
Kod Produktu: Pigułka inspiracji Nr 34
Dostępność: W Magazynie
Cena: 25,00 PLN
Cena Netto: 25,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Porównania

Pigułka inspiracji Nr 34 zawiera opis złożonej z 4 kroków prostej, ale jednocześnie niezawodnej metodologii optymalizacji wydatków w budżecie statystycznej polskiej rodziny. Po obejrzeniu Pigułki Nr 34 już nikt nie będzie mógł z czystym sumieniem powiedzieć, że nie stać go na wydanie w ciągu roku kwoty 1000 – 3000 złotych na realizację swoich najważniejszych potrzeb.

WAŻNE!
Jeżeli wdrożysz w swoich finansach zaprezentowaną metodę optymalizacji, kwota zainwestowana w zakup tej Pigułki inspiracji zwróci się Tobie aż 120 razy! Oczywiście potencjał tej Metody jest dużo dużo większy :)

Metoda optymalizacji została zaprezentowana na bazie case study rodziny Nowaków – z wykorzystaniem obliczeń na kalkulatorze finansowym hp 10BII. Pamiętaj, że pieniądze naprawdę leżą na ulicy, tylko trzeba wiedzieć jak się po nie schylić i rzeczywiście to zrobić!

Autor: Franciszek Staniszewski

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Oparte na OpenCart WYkonanie, moduły, poprawki i implementacja WebSystems.com.pl
sklep FINANSOWE MARZENIA.PL © 2020