Franciszek Staniszewski, Jak w ciągu 30-dni opanować umiejętności finansowe na poziomie eksperckim posługując się kalkulatorem finansowym HP 10BII?

Franciszek Staniszewski, Jak w ciągu 30-dni opanować umiejętności finansowe na poziomie eksperckim posługując się kalkulatorem finansowym HP 10BII?
Marka: Franciszek Staniszewski
Kod Produktu: 30-dniowy kurs obsługi HP 10BII
Dostępność: W Magazynie
Cena: 297,00 PLN
Cena Netto: 297,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Porównania

Wyobraź sobie, że przez cały miesiąc będziesz korzystać z mojej pomocy, zdobywając kompetencje finansowe w 30-dniowym internetowym kursie obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII. Kalkulator HP 10BII, to jest to słynne urządzenie, którego używają Absolwenci moich seminariów oraz seminariów prowadzonych przeze mnie i mojego byłego wspólnika. Wśród nich są osoby, które dzięki zdobyciu zaawansowanych umiejętności finansowych, odniosły ogromne sukcesy, zostały milionerami i multimilionerami.

Aby zobaczyć, jak działa kalkulator finansowy HP 10BII oraz jak możesz go wykorzystać w swoich osobistych oraz firmowych finansach, obejrzyj krótką prezentację filmową:

Teraz i Ty możesz w łatwy sposób, nie wychodząc z domu, nie ponosząc wysokich kosztów za udział w drogich szkoleniach, opanować unikalne w skali naszego kraju umiejętności. 30-dniowy kurs obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII polega na studiowaniu finansów poprzez rozwiązywanie case study oraz zadań finansowych, z którymi na codzień spotyka się każdy dorosły użytkownik pieniądza.

W programie opanujesz praktycznie następujące zagadnienia:

 • Regularne i nieregularne przepływy finansowe.
 • Obliczanie zmian wartości pieniądza w czasie: w pamięci oraz za pomocą Excela.
 • Metodologia rozwiązywania zadań finansowych przy pomocy kalkulatora finansowego HP 10BII w 4 prostych krokach.
 • Wykresy zadań finansowych.
 • Nauka obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII: rejestry finansowe, biznesowe i statystyczne, działania z wykorzystaniem magazynów pamięci, klawisze funkcyjne.
 • Precyzyjne liczenie zmian wartości pieniądza w czasie z wykorzystaniem kalkulatora finansowego HP 10BII.
 • Rozwiązywanie zadań finansowych: stopy procentowe, efekty działania inflacji, obliczenia związane z kredytami: raty równe i malejące, harmonogramy spłat, porównania kredytów złotówkowych i walutowych, leasing, instrumenty inwestycyjne: lokaty i fundusze inwestycyjne, obliczanie podatku Belki, podatki w instrumentach inwestycyjnych, porównanie efektów działania różnorodnych instrumentów finansowych, renty kapitałowe, etc.
 • Zadania z obszaru biznesu: narzut, koszt, cena marża, podatek VAT.
 • Zagadnienia Cash Flow – metody dynamicznej oceny atrakcyjności projektów inwestycyjnych za pomocą współczynników NPV oraz IRR.
 • Zagadnienia statystyczne: średnia, średnia ważona, odchylenie standardowe, regresja liniowa i współczynnik korelacji.
 • Wprowadzenie do świata inżynierii finansowej.

WIEDZ, ŻE.. 
1. ​Nie musisz kupować kalkulatora finansowego, aby wziąć udział w 30-dniowym kursie! Po opłaceniu uczestnictwa w internetowym kursie obsługi kalkulatora HP 10BII, ZA DARMO otrzymasz emulator kalkulatora finansowego, czyli kalkulator finansowy w wersji elektronicznej do zainstalowania na Twoim komputerze. W ten sposób oszczędzasz 130 – 300 PLN!

2. 30-dniowy kurs wyposażony jest w pięć Bonusowych szkoleń online o tematyce finansowej, których wartości wynosi 165 PLN. Kupując 30-dniowy kurs, szkolenia te otrzymasz ode mnie za DARMO!

Szczegółowy opis 30-dniowego kursu ONLINE obsługi 
kalkulatora finansowego HP 10BII znajdziesz TUTAJ

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Oparte na OpenCart WYkonanie, moduły, poprawki i implementacja WebSystems.com.pl
sklep FINANSOWE MARZENIA.PL © 2019