Franciszek Staniszewski, Jak skutecznie wykorzystać narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników?

Franciszek Staniszewski, Jak skutecznie wykorzystać narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników?
Marka: Franciszek Staniszewski
Kod Produktu: Nagranie 74 edycji
Dostępność: W Magazynie
Cena: 45,00 PLN
Cena Netto: 45,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Porównania

Franciszek Staniszewski we współpracy z firmą Acceptus – później House of Skills miał okazję szkolić z zakresu coachingu kierowników zespołów sprzedażowych największej przed laty spółki giełdowej w Polsce. W tym projekcie prowadził również coaching Dyrektorów Regionalnych tej Spółki. Zebrane wówczas doświadczenia są doskonałą podstawą do dzielenia się wiedzą na temat coachingu z Uczestnikami Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE.

Narzędzia coachingowe są niezwykle przydatne do wspierania rozwoju kompetencji pracowników i współpracowników. Dlatego też każdy właściciel firmy, kierownik i menedżer powinien opanować umiejętności prowadzenia rozmów coachingowych, udzielania informacji zwrotnej, przekazywania konstruktywnej krytyki, czy też udzielania pochwał.

WAŻNE! 
​2-godzinne nagranie na temat coachingu, rozpoczyna się od Pigułki inspiracji Nr 32. Tym razem Franciszek Staniszewski zaprezentuje na bazie obliczeń skuteczny sposób, który pozwoli Tobie wykorzystać zmianę miejsca w kwadrancie przepływu pieniądza do bycia rentierem.

Opis Wtorkowego Spotkania Biznesowego, z którego zostało zrealizowane to nagranie, znajdziesz TUTAJ.

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Oparte na OpenCart WYkonanie, moduły, poprawki i implementacja WebSystems.com.pl
sklep FINANSOWE MARZENIA.PL © 2018