You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
 • Brak produktów

Franciszek Staniszewski, Jak w ciągu 30-dni opanować umiejętności finansowe na poziomie eksperckim posługując się kalkulatorem finansowym HP 10BII?

 • Brands Franciszek Staniszewski
 • Kod produktu: 30-dniowy kurs obsługi HP 10BII
 • Punkty lojalnościowe: 4
 • Dostępność: Na stanie

297,00 złKalkulator HP 10BII, to jest to słynne urządzenie, którego używają Absolwenci moich seminariów oraz seminariów prowadzonych przeze mnie i mojego byłego wspólnika. Wśród nich są osoby, które dzięki zdobyciu zaawansowanych umiejętności finansowych, odniosły ogromne sukcesy, zostały milionerami i multimilionerami. Wyobraź sobie, że przez cały miesiąc będziesz korzystać z mojej pomocy, zdobywając kompetencje finansowe w 30-dniowym internetowym kursie obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII.

Teraz i Ty możesz w łatwy sposób, nie wychodząc z domu, nie ponosząc wysokich kosztów za udział w drogich szkoleniach, opanować unikalne w skali naszego kraju umiejętności. 30-dniowy kurs obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII polega na studiowaniu finansów poprzez rozwiązywanie case study oraz zadań finansowych, z którymi na co dzień spotyka się każdy dorosły użytkownik pieniądza.

W programie opanujesz praktycznie następujące zagadnienia:

 1. Regularne i nieregularne przepływy finansowe.
 2. Obliczanie zmian wartości pieniądza w czasie: w pamięci oraz za pomocą Excela.  
 3. Metodologia rozwiązywania zadań finansowych przy pomocy kalkulatora finansowego HP 10BII w 4 prostych krokach.
 4. Wykresy zadań finansowych.
 5. Nauka obsługi kalkulatora finansowego HP 10BII: rejestry finansowe, biznesowe i statystyczne, działania z wykorzystaniem magazynów pamięci, klawisze funkcyjne.
 6. Precyzyjne liczenie zmian wartości pieniądza w czasie z wykorzystaniem kalkulatora finansowego HP 10BII.
 7. Rozwiązywanie zadań finansowych: stopy procentowe, efekty działania inflacji, obliczenia związane z kredytami: raty równe i malejące, harmonogramy spłat, porównania kredytów złotówkowych i walutowych, leasing, instrumenty inwestycyjne: lokaty i fundusze inwestycyjne, obliczanie podatku Belki, podatki w instrumentach inwestycyjnych, porównanie efektów działania różnorodnych instrumentów finansowych, renty kapitałowe, etc.
 8. Zadania z obszaru biznesu: narzut, koszt, cena marża, podatek VAT.
 9. Zagadnienia Cash Flow – metody dynamicznej oceny atrakcyjności projektów inwestycyjnych za pomocą współczynników NPV oraz IRR.
 10. Zagadnienia statystyczne: średnia, średnia ważona, odchylenie standardowe, regresja liniowa i współczynnik korelacji.
 11. Wprowadzenie do świata inżynierii finansowej.WIEDZ, ŻE..

 • Nie musisz kupować kalkulatora finansowego, aby wziąć udział w 30-dniowym kursie! Po opłaceniu uczestnictwa w internetowym kursie obsługi kalkulatora HP 10BII, ZA DARMO otrzymasz emulator kalkulatora finansowego, czyli kalkulator finansowy w wersji elektronicznej do zainstalowania na Twoim komputerze. W ten sposób oszczędzasz 130 - 300 PLN!

 • 30-dniowy kurs wyposażony jest w pięć Bonusowych szkoleń online o tematyce finansowej, których wartości wynosi 165 PLN. Kupując 30-dniowy kurs, szkolenia te otrzymasz ode mnie za DARMO!


Franciszek Staniszewski

Opis produktu
Gwarancja Gwarancja zwrotu wyłączona zgodnie z zapisami ustawy o produktach w wersji cyfrowej.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę