You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Brak produktów

Franciszek Staniszewski, Jak skutecznie wykorzystać narzędzia coachingowe do rozwoju kompetencji Twoich współpracowników?

  • Brands Franciszek Staniszewski
  • Kod produktu: WSB - Narzędzia coachingowe
  • Punkty lojalnościowe: 3
  • Dostępność: Na stanie

45,00 złFranciszek Staniszewski we współpracy z firmą Acceptus - później House of Skills miał okazję szkolić z zakresu coachingu kierowników zespołów sprzedażowych największej przed laty spółki giełdowej w Polsce. W tym projekcie prowadził również coaching Dyrektorów Regionalnych tej Spółki. Zebrane wówczas doświadczenia są doskonałą podstawą do dzielenia się wiedzą na temat coachingu z Uczestnikami Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE.

Narzędzia coachingowe są niezwykle przydatne do wspierania rozwoju kompetencji pracowników i współpracowników. Dlatego też każdy właściciel firmy, kierownik i menedżer powinien opanować umiejętności prowadzenia rozmów coachingowych, udzielania informacji zwrotnej, przekazywania konstruktywnej krytyki, czy też udzielania pochwał.

WAŻNE! 

2-godzinne nagranie na temat coachingu, rozpoczyna się od Pigułki inspiracji Nr 32. Tym razem Franciszek Staniszewski zaprezentuje na bazie obliczeń skuteczny sposób, który pozwoli Tobie wykorzystać zmianę miejsca w kwadrancie przepływu pieniądza do bycia rentierem.

Opis Wtorkowego Spotkania Biznesowego, z którego
zostało zrealizowane to nagranie, znajdziesz TUTAJ

Franciszek Staniszewski

Opis produktu
Gwarancja Gwarancja zwrotu wyłączona zgodnie z zapisami ustawy o produktach w wersji cyfrowej.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę