You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Brak produktów

Franciszek Staniszewski, Analizator Przepływów Finansowych wersja 3.53A na lata 2021-2025

  • Brands Franciszek Staniszewski
  • Kod produktu: Analizator Przepływów Finansowych ver. 3.53A
  • Punkty lojalnościowe: 3
  • Dostępność: Na stanie

120,00 złNowy Rok - nowe plany, nowe postanowienia, nowe listy marzeń. Spisywaliśmy je przed rokiem i dwa lata temu i trzy lata temu.. Ile z tych planów i postanowień udało się Tobie zrealizować? Statystyki mówią, że tylko 8% ludzi zrealizuje postanowienia noworoczne!

Aby ten 2021 rok był rokiem prawdziwego przełomu, aby był rokiem porządkowania naszych finansów oraz rokiem finansowego sukcesu, zastosujmy WRESZCIE profesjonalne narzędzia do zarządzania finansami osobistymi!


 
Analizator Przepływów Finansowych ver. 3.53A jest pakietem narzędzi do zarządzania finansami osobistymi autorstwa Franciszka Staniszewskiego. Analizator ułatwia uporządkowanie przepływów finansowych, wspiera realizację nawet najbardziej ambitnych celów finansowych i przede wszystkim pomaga w budowaniu osłony finansowej, zabezpieczenia finansowego oraz osiągnięcia finansowej wolności. Narzędzia zostały przygotowane do pracy na najbliższe 5 lat, czyli na lata 2021-2025. Pracę z Analizatorem możesz zacząć w dowolnie wybranym miesiącu roku.


W pakiecie narzędzi Analizatora Przepływów Finansowych w wersji 3.53A znajdują się następujące moduły:

1. Bilans Finansów Osobistych - służy do definiowania celów życiowych oraz ich weryfikacji z perspektywy finansowej. Dzięki Bilansowi w ciągu kilkunastu minut możesz precyzyjnie poznać swoją sytuację finansową i z dużą dozą szczegółowości nakreślić strategię budowania swojej zamożności.
2. Arkusz Wartości Majątku Netto - poza możliwością określenia najważniejszej miary bogactwa jaką jest Wartość Majątku Netto, w tym arkuszu możesz bardzo precyzyjnie zdefiniować posiadane składniki swojego majątku z podziałem na najważniejsze grupy aktywów. Określisz też swoje zobowiązania oraz obliczysz wysokość przychodu pasywnego.
3. Zestawienie Przepływów Finansowych - z tym arkuszem będziesz mieć codzienny kontakt, ponieważ to właśnie tutaj tworzy się historia Twoich finansów. Zestawienie umożliwia budżetowanie Twoich dochodów z uwzględnieniem kategorii wydatków kluczowych dla osiągnięcia finansowego sukcesu. Dane z tej zakładki pozwolą Ci w bardzo łatwy sposób na optymalizację Twoich finansów, co pozwoli zaoszczędzić niemałe pieniądze w budżecie Twojej rodziny.
4. Arkusz Etapów Wolności Finansowej - to narzędzie jest jak nawigacja satelitarna, ponieważ dzięki danym zawartym w tym arkuszu szybko się zorientujesz gdzie jesteś, ile powinieneś mieć oraz ile brakuje Ci do zbudowania najważniejszych grup aktywów, do wygenerowania planowanego przychodu pasywnego oraz do osiągnięcia finansowej wolności.
5. Arkusz Obserwacji Wniosków i Zadań - to narzędzia uporządkuje Twoja pracę analityczną oraz działania korygujące kierunek Twojego lotu do celu jakim jest budowanie zamożności. To w tej zakładce będziesz gromadzić najważniejsze obserwacje, notować wskazówki Konsultanta Finansowego i stawiać sobie oraz swoim bliskim zadania umożliwiające optymalizację Twoich finansów.
6. Zbiorcza Lista Zadań Optymalizujących - ułatwia szybki przegląd sytuacji. To właśnie z tego arkusza szybko dowiesz się jakie zadnia zostały zdefiniowane, jak wygląda ich realizacja, które zostały już zakończone z sukcesem a które wymagają Twojej szczególnej uwagi.
7. Zestawienia Sumaryczne za okres 5-ciu lat - zawierają wszystkie dane finansowe w pigułce. Dla większej przejrzystości obok automatycznie wypełniających się tabel, znajdują się kolorowe wykresy. Kiedy już nabierzesz wprawy w pracy z Analizatorem, to właśnie te dwie zakładki zawierające zestawienia sumaryczne pozwolą Ci w ciągu kilku sekund zorientować się, jak wygląda Twoja sytuacja finansowa.
8. Filmowa instrukcja (2 godz. 53 min.) w formie szkolenia online pt.:

JAK MOŻESZ ŁATWO UPORZĄDKOWAĆ SWOJE FINANSE I OSIĄGNĄĆ FINANSOWY 
SUKCES, KORZYSTAJĄC Z ANALIZATORA PRZEPŁYWÓW FINANSOWYCH? 

Analizator Przepływów Finansowych jest autorskim rozwiązaniem Franciszka Staniszewskiego. Podobne rozwiązania rekomendują: Bodo Shafer, Robert Kiyosaki, Harv Eker. Wystarczy tylko 3 - 7 minut dziennie pracy z Analizatorem, aby dać sobie szansę na zbudowanie osobistej zamożności.

Co nowego znajduje się w wersji 3.53A Analizatora w stosunku do wersji poprzednich? Oto najważniejsze różnice:

  * W Bilansie Finansów Osobistych dokonany został podział przychodów na dwa okresy: aktywności zawodowej oraz okres emerytalny. W arkuszu Bilansu dodałem też dwa cenne moduły, które ułatwiają planowanie wydatków budujących zamożność rodziny Użytkownika oraz wymagane i planowane Bieżące Wydatki. Dzięki tym zmianom już dzisiaj bez ryzyka popełnienia błędów, czy też zmarnowania wielu lat życia możesz przetestować swoje marzenia, dążenia i cele z perspektywy finansowej.
 
  * W Arkuszu Wartości Majątku Netto od nowa i bardziej precyzyjnie zostały zdefiniowane główne grupy aktywów.
 
  * W Zestawieniu Przepływów Finansowych pojawiła się nowa kategoria wydatków "Straty", dodane też zostało pole sumujące "Przychody", które w poprzednich wersjach dostępne było tylko w zakładkach "Razem Szczegóły" oraz "Razem Lata".
 
  * W zakładce "Finansowa Wolność" zmianie uległa lista proponowanych walorów w portfelu "Osłony finansowej".
  * Zasadniczej przebudowie uległ Arkusz Obserwacji Wniosków i Zadań. Wprowadzone zostały oddzielne pola na pracę z Konsultantem Finansowym. W Wersji 3.53A każde z zadań optymalizujących posiada możliwość ustawiania aktualnego statusu oraz daty realizacji, co ułatwia monitorowanie zarządzania finansami osobistymi.
Zakładki "Razem Szczegóły" oraz "Razem Lata" zostały uzupełnione o kolumny zliczające "Straty".
  * Całkowicie nowym elementem pakietu narzędzi Analizatora Przepływów Finansowych od wersji 3.52 jest "Zbiorcza Lista Zadań", która pozwala w jednym miejscu gromadzić oraz monitorować zadania związane z zarządzaniem finansami osobistymi.
  * W zakładkach "Razem Szczegóły" oraz "Razem Lata"zmodyfikowane zostały wykresy prezentujące przychody oraz wydatki. Oddzielnie są generowane wykresy dla przychodów oraz przychodów z inwestycji a także z sumy wydatków.
  * I wiele innych drobnych, ale bardzo funkcjonalnych zmian.
Korzyści ze stosowania Analizatora Przepływów Finansowych:
   1. Dowiesz się, gdzie jesteś i dokąd zmierzasz?
   2. Uchwycisz tendencję zmian w swoich finansach: idziesz do góry, czy w dół?
   3. Jednoznacznie uzgodnisz swoje cele z Partnerem życiowym.
   4. Urealnisz swoje marzenia: dowiesz się, czy zmierzasz do celu, czy bujasz w obłokach?
   5. Zmobilizujesz się do systematycznej dbałości o swoje osobiste finanse.
   6. Dasz sobie szansę na realizację nawet najbardziej ambitnych celów finansowych.

Zapoznałeś się z tą propozycją. Znasz wartość Analizatora Przepływów Finansowych. Dostrzegasz korzyści wynikające z wdrożenia oferowanych narzędzi w swoich osobistych finansach. Jest tylko jeden sposób, aby radykalnie poprawić swoją sytuacje finansową - złóż swoje zamówienie TERAZ i zacznij DZIAŁAĆ!

Franciszek Staniszewski

UWAGA!
Jeżeli jesteś Przedsiębiorcą i chciałbyś w zarządzaniu finansami osobistymi uwzględnić wpływ finansów firnowych na Twoje finanse osobiste, zamów Analizatora Przepływów Finansowych w wersji 4F1 dedykowanej dla Przedsiębiorców ->>

Opis produktu
Gwarancja Gwarancja zwrotu wyłączona zgodnie z zapisami ustawy o produktach w wersji cyfrowej.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby wystawić ocenę