Andrzej Mańka, Kreatywna strona biznesu, czyli dlaczego barter jest jedną z najbardziej skutecznych i dochodowych strategii w komunikacji marketingowej?

Andrzej Mańka, Kreatywna strona biznesu, czyli dlaczego barter jest jedną z najbardziej skutecznych i dochodowych strategii w komunikacji marketingowej?
Marka: Andrzej Mańka
Kod Produktu: Nagranie 75 edycji
Dostępność: W Magazynie
Cena: 45,00 PLN
Cena Netto: 45,00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do Listy Życzeń
Dodaj do Porównania

W trakcie 75 edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych ONLINE, nasz ekspert z Londynu Andrzej Mańka przekazał cały szereg strategii marketingowych, które można zrealizować w barterze – nie ponosząc żadnych kosztów. Okazuje się, że jedyną barierą efektywnego wykorzystania barteru, jest granica ludzkiej wyobraźni. Warto jednak pamiętać, że chociaż w barterze nie ma przepływów pieniężnych, to jednak zgodnie z prawem ten sposób rozliczania usług, wymaga wystawienia rachunku lub faktury. Nagranie webinaru zawiera omówienie barteru na podstawie licznych przykładów z rynku oraz trzech dużych strategii, które zrealizował nasz Gość specjalny w ramach agencji reklamowej 5'Oclock, której jest właścicielem.

WAŻNE! 
​Nagranie zawiera Pigułkę inspiracji Nr 33 o skutecznej metodologii podejmowania trafnych decyzji.

Opis Wtorkowego Spotkania Biznesowego, z którego zostało zrealizowane to nagranie, znajdziesz TUTAJ.

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Oparte na OpenCart WYkonanie, moduły, poprawki i implementacja WebSystems.com.pl
sklep FINANSOWE MARZENIA.PL © 2018